Anna Bogdańska

Psycholog, psychoterapeuta. Absolwentka Wydziału Profilaktyki, Resocjalizacji i Problemów Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego (IPSiR) i Psychologii na SWPS w Warszawie (spec. psychologia kliniczna i zdrowia). Ukończyła całościowe szkolenie z psychoterapii ericksonowskiej (Curriculum) w Polskim Instytucie Ericksonowskim, kurs roczny z psychoterapii psychoanalitycznej w Polskim …
Psycholog, psychoterapeuta. Absolwentka Wydziału Profilaktyki, Resocjalizacji i Problemów Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego (IPSiR) i Psychologii na SWPS w Warszawie (spec. psychologia kliniczna i zdrowia). Ukończyła całościowe szkolenie z psychoterapii ericksonowskiej (Curriculum) w Polskim Instytucie Ericksonowskim, kurs roczny z psychoterapii psychoanalitycznej w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej, szkolenie z seksuologii w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie oraz 4,5-letni podyplomowy kurs psychoterapii P.I.E., atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Uczestniczy w seminariach organizowanych przez Instytut Studiów Psychoanalitycznych im. Hanny Segal.
Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP.
Doświadczenie zawodowe: oddział dzienny psychiatryczny Szpitala Bielańskiego, Klinika Hepatologii i Nabytych Niedoborów Immunologicznych Szpitala Zakaźnego w Warszawie (praca z pacjentami zakażonymi HIV), usługi specjalistyczne w fundacjach Vital i Zdrowie (praca z pacjentami przewlekle chorującymi psychicznie), fundacja Nagle Sami (psychoterapia pacjentów w żałobie).
Prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych. Prowadzi terapię psychodynamiczną oraz terapię Eriksonowską.
Pracuje pod stałą superwizją nauczycieli certyfikowanych przez PTP.
Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP.
Pracuje z osobami:
- z zaburzeniami lękowymi
- z depresją i chorobą afektywną dwubiegunową
- doświadczającymi przemocy
- z zaburzeniami osobowości
- z osobami z niska samooceną
- z zaburzeniami psychosomatycznymi
- z Dorosłymi Dziećmi Alkoholików (DDA)
- z Dorosłymi Dziećmi z rodzin Dysfunkcyjnych (DDD)
- doświadczającymi różnych strat
- zmagającymi się z żałobą
- z osobami, które borykają się z trudnościami w relacjach interpersonalnych .