Wyszukaj wizytę:

Loading...

Terapeuci:

Kamil Kwieciński

Psycholog, psychotraumatolog, psychoterapeuta w trakcie 4-letniego szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. podczas pracy na Oddziale Psychiatrycznym dziennym oraz stacjonarnym Szpitala Wojewódzkiego w Łomży, Centrum Zdrowia Psychicznego w Łomży, Centrum Interwencji Kryzysowej w Lublinie czy w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców w Lesznowoli k. Warszawy. Ukończył studia podyplomowe z Diagnozy Psychologicznej w Warunkach Klinicznych na Uniwersytecie SWPS. Obecnie ubiega się o przyznanie tytułu zawodowego psychotraumatologa.

Umów konsultację indywidualną osoby dorosłej:

Information about the consultation in English/French, please enter in the note./Informację o konsultacji w języku angielskim/ francuskim proszę wpisać w notatkę.

Loading...

Martyna Duda

Psycholog dzieci i młodzieży.

Absolwentka psychologii w trakcie 4 -letniego szkolenia z psychoterapii w Szkole Psychoterapii dzieci i młodzieży stworzonego przez Ośrodek Regeneracja oraz Laboratorium Psychoedukacji. Pracuje w nurcie psychodynamicznym. Trener Treningu Umiejętności Społecznych.Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii oraz pracując jako Psycholog i Terapeuta Wspierający dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwoju oraz zaburzeniami na tle emocjonalnym.Prowadzi konsultacje psychologiczne oraz terapię indywidualną dzieci i młodzieży do 18 r.ż. oraz konsultacje rodziców.

Umów konsultację indywidualną młodzieży od 11 r.ż. lub konsultacje rodzicielską :

Loading...

Anna Porażyńska

Psycholog, psychoterapeutka pracująca w nurcie psychoanalitycznym. Prowadzi psychoterapię osób dorosłych oraz oferuje pomoc psychologiczną dla osób w kryzysie. Absolwentka psychologii na UKSW oraz szkolenia z psychoterapii indywidualnej i grupowej w Instytucie Analizy Grupowej Rasztów. Ukończyła także szkolenie z podstaw psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji.

Doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywała pracując w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym, gdzie prowadziła psychoterapię indywidualną, grupową oraz zajęcia psychoedukacyjne.

Umów konsultację indywidualną osoby dorosłej:

Loading...
Psycholog Magdalena Stacewicz

Magdalena Stacewicz

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Certyfikowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne terapeuta środowiskowy. Ukończyła szkolenie z Terapii Schematu przygotowujące do certyfikatu ISST oraz  czteroletnią szkołę psychoterapii w Polskim Instytucie Ericksonowskim rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Psychologiczne. Absolwentka szkolenia z psychoterapii par.Psychoterapeutka Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu (kurs zaawansowany) oraz Trenerka Szkoły Trenerów (UJ Wszechnica). Ukończyła Program Redukcji Stresu Oparty na Uważności.

Umów konsultację indywidualną w gabinecie lub online osoby dorosłej lub młodzieży od 17 r.ż.

Poniedziałek g. 18.15 termin tylko dla Par.

Loading...

Umów konsultację pary w gabinecie lub online (60 minut):

Loading...

Magdalena Bawolak

Psycholog, absolwentka 5-letnich studiów psychologicznych ze specjalnością Psychoterapia na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, psychoterapeuta w trakcie 4- letniego szkolenia w nurcie poznawczo-behawioralnym w akredytowanej przez PTTPB Akademii Motywacji i Edukacji.Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Umów konsultację osoby dorosłej.

Loading...

Umów konsultację ONLINE osoby dorosłej.

Loading...

Agnieszka Flis

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego (jednolite, 5-letnie studia magisterskie, tryb dzienny). Ukończyła 4-letnie Studium Psychoterapii przy Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie – ośrodku rekomendowanym przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atestowanym przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, w tym specjalizację “Psychoterapia Par i Rodzin”. Obecnie jest na ostatnim roku Szkoły Psychoterapii Osób z Problemem Uzależnienia przy Laboratorium Psychoedukacji.

Umów konsultację osoby dorosłej:

Loading...

Umów konsultację pary:

Loading...

Anna Bogdańska

Psycholog, psychoterapeuta. Absolwentka Wydziału Profilaktyki, Resocjalizacji i Problemów Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego (IPSiR) i Psychologii na SWPS w Warszawie (spec. psychologia kliniczna i zdrowia). Ukończyła całościowe szkolenie z psychoterapii ericksonowskiej (Curriculum) w Polskim Instytucie Ericksonowskim, kurs roczny z psychoterapii psychoanalitycznej w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej szkolenie z seksuologii w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie oraz 4,5-letni podyplomowy kurs psychoterapii P.I.E..

Umów konsultację indywidualną osoby dorosłej:

Loading...

Agnieszka Chojnowska

Magister psychologii, aktualnie psychotraumatolog w trakcie 4,5-letniego szkolenia, terapeuta NEST (New Experience for Survivors of Trauma – nowe doświadczenie dla osób z doświadczeniem traumy), terapeuta EMDR, trener umiejętności psychospołecznych. Absolwentka licznych kursów i szkoleń z psychoterapii, między innymi dwuletniego szkolenia z terapii poznawczo-behawioralnej CTPB, szkoleń z zakresu pracy z żałobą, psychoonkologii, depresji poporodowej.

Umów konsultację indywidualną:

Loading...

Umów konsultację online:

Loading...

Natalia Wójtowicz

Psycholog dziecięcy, psychoterapeuta dzieci i młodzieży.

Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie SWPS Humanistycznospołecznym w Warszawie. Obecnie w trakcie całościowego 4 letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii Dzieci i Młodzieży stworzonego przez Ośrodek Regeneracja oraz Laboratorium Psychoedukacji. Jest certyfikowanym trenerem TUS. Ukończyła również wiele szkoleń, wśród nich “Zachowania agresywne u dzieci – praca z trudnym uczniem” oraz “Koncentracja uwagi i uważności dziecka z elementami jogi dla dzieci”.

Umów konsultację indywidualną dziecka lub konsultacje rodzicielską :

Loading...

Marta Gierałt

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo- behawioralny młodzieży(od 15 r.ż.)  i osób dorosłych, oligofrenopedagog.

Ukończyła psychologię ze specjalizacją psychoterapia na Uniwersytecie Warszawskim. Pracuje w nurcie psychoterapii poznawczo-behawioralnej ( ukończyłą 4-letnie szkolenie w Centrum CBT-EDU w Warszawie). Jest absolwentką studiów podyplomowych w zakresie Oligofrenopedagogiki. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Umów konsultację indywidualną (osób dorosłych lub młodzieży od 15 r.ż):

Loading...

Agata Zbrzeźniak

Psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny.  Aktualnie kończy specjalistyczną Szkołę Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów PTPPd.

Umów konsultację indywidualną osoby dorosłej:

Loading...

Paulina Dargiewicz

Psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny, certyfikowany specjalista terapii uzależnień. Absolwencka licznych kursów i szkoleń z zakresu psychoterapii.

Umów konsultację indywidualną osoby dorosłej:

Loading...