Wyszukaj wizytę:

Loading...

Terapeuci:

Agnieszka Flis

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego (jednolite studia magisterskie, tryb dzienny). Obecnie na ostatnim roku 4-letniego Studium Psychoterapii przy Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie – ośrodku rekomendowanym przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atestowanym przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W ramach szkolenia psychoterapeutycznego realizuje specjalizację w Studium Psychoterapii Par i Rodzin oraz Szkołę Psychoterapii Osób z Problemem Uzależnienia.

Umów konsultację osoby dorosłej:

Loading...

 

Umów konsultację pary:

Loading...

Magdalena Bawolak

Psycholog, absolwentka 5-letnich studiów psychologicznych ze specjalnością Psychoterapia na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, psychoterapeuta w trakcie 4- letniego szkolenia w nurcie poznawczo-behawioralnym w akredytowanej przez PTTPB Akademii Motywacji i Edukacji.Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Umów konsultację osoby dorosłej.

Loading...

Karolina Kołażyk

Psycholog, absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, psychoterapeuta w trakcie 4- letniego szkolenia w nurcie poznawczo-behawioralnym w akredytowanej przez PTTPB Akademii Motywacji i Edukacji. Jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas pracy w gabinetach zajmujących się terapią i pomocą psychologiczną, fundacjach, szpitalach, szkołach oraz zakładach karnych.

Umów konsultację młodzieży od 15 r. ż. lub osób dorosłych:

Loading...

 

Umów konsultację online:

Loading...

Magdalena Sibicka

Psycholog, absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, psychoterapeuta w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie integracyjnym w Szkole Psychoterapii Dialog (dawniej Szkoła Psychoterapii MABOR) atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Uczestniczka studiów podyplomowych Przygotowanie Pedagogiczne dla psychologów.

Umów konsultację indywidualną:

Loading...

Olga Krodowska

Psychoterapeuta poznawczo – behawioralny osób dorosłych w trakcie 4-letniego szkolenia. Ukończyła Uniwersytet Warszawski na wydziale pedagogicznym. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku terapia pedagogiczna oraz szkoleń i kursów z zakresu pomocy psychologicznej i terapeutycznej m.in. Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Porozumienia bez Przemocy, treningów umiejętności społecznych oraz zastępowania agresji, dialogu motywującego.

Umów konsultację indywidualną:

Loading...

Danuta Pichla 

Psychoterapeuta psychodynamiczny oraz systemowy  osób dorosłych. Psychoterapeuta Par i Małżeństw. Absolwentka czteroletniej szkoły psychoterapii w stowarzyszeniu OPTA. Ukończyła pedagogikę specjalną i Resocjalizację UMSC. Absolwentka licznych szkoleń i kursów z zakresu pomocy psychologicznej, psychoterapii  i przeciwdziałania przemocy  między innymi studiów podyplomowych w zakresie psychologii klinicznej przy Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego

Umów konsultację osoby dorosłej/ młodzieży od 13 r.ż.

Loading...
Psycholog Magdalena Stacewicz

Magdalena Stacewicz

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Certyfikowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne terapeuta środowiskowy. Aktualnie uczestniczy w czteroletniej szkole psychoterapii w Polskim Instytucie Eriksonowskim rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Psychologiczne. Psychoterapeutka Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu (kurs zaawansowany) oraz Trenerka Szkoły Trenerów (UJ Wszechnica). Ukończyła Program Redukcji Stresu Oparty na Uważności.

Umów konsultację indywidualną:

Loading...

Marta Laskowska-Nowara

Psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny osób dorosłych oraz młodzieży (od 16 r.ż.). Aktualnie w trakcie czteroletniego szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Absolwentka licznych szkoleń i kursów, między innymi podyplomowych studiów z psychologii kryzysu oraz interwencji kryzysowej na SWPS, Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie prowadzone przez  IPZPTP. Ukończyła też szkolenie z zakresu psychotraumatologii praktycznej w Pomorskim Centrum Psychologicznym.

Umów konsultację indywidualną:

Loading...

Umów konsultację online:

Loading...

Ewa Werner-Domagała

Psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny.
W Gabinecie Twój Psycholog przyjmuje osoby dorosłe oraz nastolatków od 17 roku życia. Prowadzi procesy indywidualne oraz konsultacje par rodzicielskich.
Obecnie jest w trakcie ostatniego roku Studium Psychoterapii oraz specjalizacji z psychoterapii par i rodzin w Laboratorium  Psychoedukacji.  Ukończyła również I stopień szkolenia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, realizowany przez WCiES i INTEGRI.

Umów konsultację indywidualną:

Loading...

Agata Zbrzeźniak

Psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny.  Aktualnie kończy specjalistyczną Szkołę Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów PTPPd.

Umów konsultację indywidualną:

Loading...

Marta Gierałt

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo- behawioralny dzieci, młodzieży i osób dorosłych, oligofrenopedagog.

Ukończyła psychologię ze specjalizacją psychoterapia na Uniwersytecie Warszawskim. Pracuje w nurcie psychoterapii poznawczo-behawioralnej ( ukończyłą 4-letnie szkolenie w Centrum CBT-EDU w Warszawie). Jest absolwentką studiów podyplomowych w zakresie Oligofrenopedagogiki. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Umów konsultację indywidualną:

Loading...

Umów konsultację online:

Loading...

Anna Bogdańska

Psycholog, psychoterapeuta. Absolwentka Wydziału Profilaktyki, Resocjalizacji i Problemów Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego (IPSiR) i Psychologii na SWPS w Warszawie (spec. psychologia kliniczna i zdrowia). Ukończyła całościowe szkolenie z psychoterapii ericksonowskiej (Curriculum) w Polskim Instytucie Ericksonowskim, kurs roczny z psychoterapii psychoanalitycznej w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej szkolenie z seksuologii w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie oraz 4,5-letni podyplomowy kurs psychoterapii P.I.E..

Umów konsultację indywidualną:

Loading...

Małgorzata Kosińska

Psychoterapeuta, psycholog, terapeuta systemowy. Absolwentka psychologii na UKSW w Warszawie oraz czteroletniego szkolenia z terapii systemowej w Ośrodku Terapii Systemowej w Krakowie, rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Umów konsultację pary:

Loading...

 

Umów konsultację indywidualną (UWAGA!!!! Termin wtroek 19.30 tylko dla terapii Par):

Loading...

Agnieszka Chojnowska

Magister psychologii, aktualnie psychotraumatolog w trakcie 4,5-letniego szkolenia, terapeuta NEST (New Experience for Survivors of Trauma – nowe doświadczenie dla osób z doświadczeniem traumy), terapeuta EMDR, trener umiejętności psychospołecznych. Absolwentka licznych kursów i szkoleń z psychoterapii, między innymi dwuletniego szkolenia z terapii poznawczo-behawioralnej CTPB, szkoleń z zakresu pracy z żałobą, psychoonkologii, depresji poporodowej.

Umów konsultację indywidualną:

Loading...

Umów konsultację online:

Loading...

Paulina Dargiewicz

Psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny, certyfikowany specjalista terapii uzależnień. Absolwencka licznych kursów i szkoleń z zakresu psychoterapii.

Umów konsultację indywidualną:

Loading...