Wyszukaj wizytę:

Loading...

Terapeuci:

Kamil Kwieciński

Psycholog, absolwent UKSW w Warszawie, psychoterapeuta w trakcie 4-letniego szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. podczas pracy na Oddziale Psychiatrycznym dziennym oraz stacjonarnym Szpitala Wojewódzkiego w Łomży, Centrum Zdrowia Psychicznego w Łomży, Centrum Interwencji Kryzysowej w Lublinie czy w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców w Lesznowoli k. Warszawy. Ukończył studia podyplomowe z Diagnozy Psychologicznej w Warunkach Klinicznych na Uniwersytecie SWPS. Obecnie ubiega się o przyznanie tytułu zawodowego psychotraumatologa.

Umów konsultację indywidualną:

Information about the consultation in English/German/French, please enter in the note./Informację o konsultacji w języku angielskim/niemieckim/ francuskim proszę wpisać w notatkę.

Loading...
Psycholog Magdalena Stacewicz

Magdalena Stacewicz

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Certyfikowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne terapeuta środowiskowy. Ukończyła szkolenie z Terapii Schematu przygotowujące do certyfikatu ISST oraz  czteroletnią szkołę psychoterapii w Polskim Instytucie Ericksonowskim rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Psychologiczne. Absolwentka szkolenia z psychoterapii par.Psychoterapeutka Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu (kurs zaawansowany) oraz Trenerka Szkoły Trenerów (UJ Wszechnica). Ukończyła Program Redukcji Stresu Oparty na Uważności.

Umów konsultację indywidualną osoby dorosłej lub młodzieży od 15 r. ż. :

Loading...

Umów konsultację pary (60 minut):

Loading...

Marta Laskowska-Nowara

Psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny osób dorosłych oraz młodzieży (od 16 r.ż.). Aktualnie w trakcie czteroletniego szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Absolwentka licznych szkoleń i kursów, między innymi podyplomowych studiów z psychologii kryzysu oraz interwencji kryzysowej na SWPS, Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie prowadzone przez  IPZPTP. Ukończyła też szkolenie z zakresu psychotraumatologii praktycznej w Pomorskim Centrum Psychologicznym.

Umów konsultację indywidualną:

Loading...

Umów konsultację online:

Loading...

Agnieszka Flis

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego (jednolite studia magisterskie, tryb dzienny). Obecnie na ostatnim roku 4-letniego Studium Psychoterapii przy Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie – ośrodku rekomendowanym przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atestowanym przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W ramach szkolenia psychoterapeutycznego realizuje specjalizację w Studium Psychoterapii Par i Rodzin oraz Szkołę Psychoterapii Osób z Problemem Uzależnienia.

Umów konsultację osoby dorosłej:

(uwaga terminy sobotnie tylko dla par)

Loading...

 

Umów konsultację pary:

Loading...

Magdalena Bawolak

Psycholog, absolwentka 5-letnich studiów psychologicznych ze specjalnością Psychoterapia na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, psychoterapeuta w trakcie 4- letniego szkolenia w nurcie poznawczo-behawioralnym w akredytowanej przez PTTPB Akademii Motywacji i Edukacji.Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Umów konsultację osoby dorosłej.

Loading...

Karolina Kołażyk

Psycholog, absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, psychoterapeuta w trakcie 4- letniego szkolenia w nurcie poznawczo-behawioralnym w akredytowanej przez PTTPB Akademii Motywacji i Edukacji. Jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas pracy w gabinetach zajmujących się terapią i pomocą psychologiczną, fundacjach, szpitalach, szkołach oraz zakładach karnych.

Umów konsultację młodzieży od 15 r. ż. lub osób dorosłych:

Loading...

 

Umów konsultację online:

Loading...

Danuta Pichla 

Psychoterapeuta psychodynamiczny oraz systemowy  osób dorosłych. Psychoterapeuta Par i Małżeństw. Absolwentka czteroletniej szkoły psychoterapii w stowarzyszeniu OPTA. Ukończyła pedagogikę specjalną i Resocjalizację UMSC. Absolwentka licznych szkoleń i kursów z zakresu pomocy psychologicznej, psychoterapii  i przeciwdziałania przemocy  między innymi studiów podyplomowych w zakresie psychologii klinicznej przy Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego

Umów konsultację osoby dorosłej/ młodzieży od 13 r.ż.

Loading...

Ewa Werner

Psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny.
W Gabinecie Twój Psycholog przyjmuje osoby dorosłe oraz nastolatków od 16 roku życia. Prowadzi procesy indywidualne oraz  terapię par.
Obecnie jest w trakcie ostatniego roku Studium Psychoterapii oraz specjalizacji z psychoterapii par i rodzin w Laboratorium  Psychoedukacji.  Ukończyła również I stopień szkolenia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, realizowany przez WCiES i INTEGRI.

Umów konsultację indywidualną osoby dorosłej lub dziecka od 16 r.ż.:

Loading...

 

Umów konsultację pary:

Loading...

Agata Zbrzeźniak

Psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny.  Aktualnie kończy specjalistyczną Szkołę Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów PTPPd.

Umów konsultację indywidualną:

Loading...

Marta Gierałt

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo- behawioralny dzieci, młodzieży i osób dorosłych, oligofrenopedagog.

Ukończyła psychologię ze specjalizacją psychoterapia na Uniwersytecie Warszawskim. Pracuje w nurcie psychoterapii poznawczo-behawioralnej ( ukończyłą 4-letnie szkolenie w Centrum CBT-EDU w Warszawie). Jest absolwentką studiów podyplomowych w zakresie Oligofrenopedagogiki. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Umów konsultację indywidualną:

Loading...

Umów konsultację online:

Loading...

Anna Bogdańska

Psycholog, psychoterapeuta. Absolwentka Wydziału Profilaktyki, Resocjalizacji i Problemów Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego (IPSiR) i Psychologii na SWPS w Warszawie (spec. psychologia kliniczna i zdrowia). Ukończyła całościowe szkolenie z psychoterapii ericksonowskiej (Curriculum) w Polskim Instytucie Ericksonowskim, kurs roczny z psychoterapii psychoanalitycznej w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej szkolenie z seksuologii w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie oraz 4,5-letni podyplomowy kurs psychoterapii P.I.E..

Umów konsultację indywidualną:

Loading...

Małgorzata Kosińska

Psychoterapeuta, psycholog, terapeuta systemowy. Absolwentka psychologii na UKSW w Warszawie oraz czteroletniego szkolenia z terapii systemowej w Ośrodku Terapii Systemowej w Krakowie, rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Umów konsultację indywidualną osoby dorosłej  lub pary:

Loading...

Agnieszka Chojnowska

Magister psychologii, aktualnie psychotraumatolog w trakcie 4,5-letniego szkolenia, terapeuta NEST (New Experience for Survivors of Trauma – nowe doświadczenie dla osób z doświadczeniem traumy), terapeuta EMDR, trener umiejętności psychospołecznych. Absolwentka licznych kursów i szkoleń z psychoterapii, między innymi dwuletniego szkolenia z terapii poznawczo-behawioralnej CTPB, szkoleń z zakresu pracy z żałobą, psychoonkologii, depresji poporodowej.

Umów konsultację indywidualną:

Loading...

Umów konsultację online:

Loading...

Paulina Dargiewicz

Psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny, certyfikowany specjalista terapii uzależnień. Absolwencka licznych kursów i szkoleń z zakresu psychoterapii.

Umów konsultację indywidualną:

Loading...