Psycholog, psychoterapeuta psychoanalityczny

Psycholog, psychoterapeutka pracująca w nurcie psychoanalitycznym i metodzie Brainspotting. Absolwentka psychologii na UKSW, szkolenia z psychoterapii indywidualnej i grupowej w Instytucie Analizy Grupowej Rasztów oraz szkolenia z podstaw psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji. Ukończyła szkolenie z metody Brainspotting Faza I.

Psycholog, psychoterapeuta Psycholog, psychoterapeutka pracująca w nurcie psychoanalitycznym i metodzie Brainspotting. Absolwentka psychologii na UKSW, szkolenia z psychoterapii indywidualnej i grupowej w Instytucie Analizy Grupowej Rasztów oraz szkolenia z podstaw psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji. Ukończyła szkolenie z metody Brainspotting Faza I.

Doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywała pracując w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym, gdzie prowadziła psychoterapię indywidualną, grupową oraz zajęcia psychoedukacyjne. Jako psycholog współpracowała z Fundacjami pomagającymi osobom z zaburzeniami psychicznymi. Brała udział w seminariach organizowanych przez Instytut Studiów Psychoanalitycznych im. Hanny Segal. W swojej pracy korzysta z założeń nurtu ISTDP (Instensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Dynamicznej). Uwzględnia perspektywę międzypokoleniowego przekazu traumy. Pracuje z osobami dorosłymi.   Przez wiele lat pracowała dla biznesu prowadząc projekty outplacement dla osób zwolnionych grupowo, prowadziła szkolenia dla kadry menedżerskiej oraz projekty rekrutacyjne.   Oferuje: – terapię w metodzie Brainspotting – psychoterapię psychoanalityczną – pomoc psychologiczną dla osób w kryzysie   Pomaga osobom doświadczającym problemów: – zaburzenia depresyjno – lękowe – zaburzenia nerwicowe – zaburzenia psychosomatyczne – trudności w relacjach – trudności w komunikowaniu emocji – nadużycia seksualne – kryzysy osobiste – trudności rodzinne – trudności macierzyńskie – kryzysy zawodowe, wypalenie, zwolnienie z pracy, mobbing – Dorosłe Dzieci z Rodzin Dysfunkcyjnych – DDD – Dorosłe Dzieci Alkoholików – DDA